Untitled Document
 
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ ERZİNCAN ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM
Untitled Document

TARİH VE SAAT

REKLAMLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAM

 

ÖNE ÇIKANLAR

BAŞKAN TEKTAŞ ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRDİ

BAŞKAN TEKTAŞ ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRDİ

Tarih 10 Haziran 2019, 18:55 Editr

YUSUF TEKTAŞ İLÇE MERKEZİNDE YAPILAN ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRDİ

31 Mart yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket partisinden Otlukbeli Belediye başkanı seçilen Yusuf Tektaş, Otlukbeli İlçemizin öncelikli sorunu olan temizlik işleri ile çalışmaya başladıklarını belirterek, 2 aylık süreç, içerisinde Park ve Bahçeleri düzenlemelerini yaptık dedi.

 Otlukbeli belediye başkanı Yusuf Tektaş 31 Mart yerel seçimleri sonrası yaptıkları ve yapacakları çalışmalar ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Başkan Tektaş açıklamasında; “ Otlukbeli İlçemizde 25 yıldır esnaflık yapıyorum son 5 yıldır ise merkez ilçe başkanlığını yürütüyordum. 31 Mart yerel seçimlerinde Allah nasip etti Otlukbeli ilçemize en iyi hizmet verebilme noktasında hemşerilerimin teveccühü ile belediye başkanı seçildim. Seçildikten sonra hizmet vermeye başladıklarını belitten Tektaş, İlçemizin öncelikli sorunu olan temizlik işleri ile başladıklarını belirterek, 2 aylık süreç, içerisinde Park ve Bahçeleri düzenlemelerini yaptık dedi.

 İlçenin yemekhane ihtiyacını giderdiklerini, İlçe mezarlığının çevre ve yıkılan duvarlarının bakımının yapıldığını, Bayram sonrası ise ilçenin eksikliklerinden düğün salonunun yapılacağını, alt yapı sorununu giderilmesi noktasında hazırlanan projenin verileceğini içme suyu ve atık su projeleri de bu kapsam da dedi.

Yapılacak işlerinin çok olduğunu belirten Otlukbeli Belediye başkanı Yusuf Tektaş, iş çok eksiklik çok fakat bilindiği gibi ülke genelinde de bir kriz söz konusu, yapamayacağımızı söylemedik yapacaklarımızı söyledik dolayısıyla mevcut kriz noktasında ilçemiz için öncelikli olan projelerimizi hayata geçireceğiz. Bu yıl için öncelik yemekhane ve düğün salonumuz. Önümüzde ki yıl ilk işimiz içme suyu projemiz olacak dedi.

Seçim öncesinde ilçede hemşerilerimiz öncelik olarak çevre temizliği ve içme suyu noktasında isteklerinin fazla olduğunu belirten Başkan Tektaş, İlçemiz de belediye de 80 tane İŞ-KUR elamanımız vardı, bunları çalıştıramıyorlardı. Fakat biz göreve geldikten sonra sağ olsunlar hepsi de çok iyi çalışıyor. Çok şükür temizlik noktasın da sıkıntımız kalmadı. Arkadaşlarımız hafta sonu olsun bayram tatili olsun sıkıntı yapmıyorlar işlerini en iyi şekilde yürütüyorlar.
Otlukbeli Belediye başkanlığına bizleri layık gören seçmenimizi mahcup etmeyeceğiz, hakları olan en iyi hizmeti ilçe halkına vereceğiz" dedi.

Bu haber 334 defa okunmutur.

OTLUKBELİ GENEL

OTLUKBELİ'NE HAYIRLI OLSUN

OTLUKBELİ'NE HAYIRLI OLSUN OTLUKBELİ AÇILIŞLARLA COŞTU

BOĞDER GENEL KURULU YAPILDI

BOĞDER GENEL KURULU YAPILDI BOĞDER OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU YAPILDI
BİZDE ADET BÖYLEDİR18 Mayıs 2019
Untitled Document

ANKET

Kaç Yaşındasınız ?Tüm Anketler

REKLAM

Untitled Document

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

İLAN ve DUYURULAR

 
Otlukbelican.com 
Sitemize daha kolay ve çabuk ulaşmak için bilgisayarınızdaki  SIK KULLANILANLAR bölümüne eklemeyi unutmayınız.
Otlukbelican.com
 

REKLAMLAR

Untitled Document
   
Otlukbelican.com Otlukbeli Haber Portalı
bilgi@otlukbelican.com

Görsel Tasarım: B-G Media©2010