Untitled Document
 
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ ERZİNCAN ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM
Untitled Document

TARİH VE SAAT

REKLAMLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAM

 

ÖNE ÇIKANLAR

OTLUKBELİ GENÇLİK SPORDAN BASIN AÇIKLAMASI

OTLUKBELİ GENÇLİK SPORDAN BASIN AÇIKLAMASI

Tarih 10 Haziran 2013, 11:32 Editr

OTLUKBELİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ BASIN AÇIKLAMASI YAPARAK DURUM DEĞERLENDİRMESİ YAPTI

   Kuruluşunun 3. yılında, 3 spor dalında aynı anda mücade eden ve başarılı sonuçlara imza atan Otlukbeli Gençlik Spor Kulubu basın açıklaması yaparak yaşanan zorlukları ve müjdeli bir haberi açıkladı. Otlukbeli Gençlik Spor Kulübü Yönetim Kurulu adına bir açıklama yapan Kulüp Başkanı Yusuf Meral şunları belirtti: 
BİZ ÜÇ BEŞ KİŞİYİZ...! 

   "Sevgili Otlukbeli’li kardeşlerim, artık bazı farklılıkların zamanı geldi, geçiyor. Karanlıkların aydınlığa dönüşmesi, umutların yeşerdiği, düzenli, seviyeli, sağlıklı, hor görülmeyen, eşit olan, saygıya başarıya daha güzel bir topluma sahip olma zamanı geldi. Bizce Otlukbeli’de çok güzel insanlar var, ancak hepsiyle tek tek konuştuğun zaman, her şey mükemmel, her türlü hayırlı yola desteği var. Konuşması düşüncesi çok iyi, hatta mükemmel. Ama tek sorunumuz iki yada üç kişi bir araya geldiğimiz zaman her şey değişiyor. Eleştiri, ben bilirim ,ne olacak, bana ne gibi tavırlar sergilenmeye başlıyor. Bizim en büyük kaybımız işte bu gibi düşünceler. Otlukbeli’de insanların her zaman en kolay yolu seçtiğini bir çoğumuz biliyoruz. Hatta bireysel olarak ta eleştiriyoruz. Daha sonra eleştirdiğimiz şeyleri kendimizde yapıyoruz. Hiç bir şey yapma eleştir. Yapana en gel olmak dedikodu, menfaatlere sakın dokunma hep al ama vermeyi düşünen çok az. Sesini yükseltmek, ben olmak oysa susmak erdemliktir bilen az. Susmak korkmak iyi şeyler yapmak topluma yararlı işler yapmak boş iş ne olacak düşüncesi hakim. Biz üç beş kişiyiz biz ilçemiz için bir şeyler yapmak elimizi taşın altına sokan bireyleriz. Ama hep bir menfaat arandı yapılan işlerin altında, bir gün gelecek herkes anlayacak bu işlerde çıkar yok. Çok eleştirenler pişmanlık duyacak onlarda yakın zamanda başarılar emekler ortaya çıkınca göreceklerdir. Yapılan her güzel şeye Otlukbeli’nin ihtiyacı vardır.

Hayat bize istediklerimizi vermiyorsa biz hayattan istediğimizi almasını bilmeliyiz.

            Biz Otlukbeli Gençlik Spor Kulübü yönetimi olarak 2010  yılından itibaren Erzincan da aktif futbol takımlarımızla maçlara çıkıyoruz. Otlukbeli’de spor aktiviteleri tarihinde ilk kez bu kadar ileri gitti. İki Futbol takımımız, bir hentbol takımımız ve güreş takımımız aktif olarak devam etmekteyiz. 2010 yılında kurulan Otlukbeli Gençlik Spor Kulübü üç yıllık sezonda “Örnek kulüp” seçildi Erzincan da fair play ödülüne laik görüldü. Bizim amacımız Gençliğimiz ve çocuklarımızı kütü alışkanlıklardan vazgeçirmek. Aileye, topluma ve ilçemize dürüst, sağlıklı ve topluma yararlı bireyler yetiştirmek. Bize bu yolda destek olan ilçe Kaymakamımız Sayın Hüseyin TEKİN’in vermiş olduğu maddi ve manevi destekle ayakta duruyoruz. Spor kulübü olarak ilçe kaymakamımıza vermiş olduğu desteklerden dolayı minnettarız. İlçe halkımızın da maddi manevi desteklerini bekliyoruz.

Amaçlarımıza yavaş yavaş ulaşıyoruz. İlçemizde olmayan Futbol sahası Üç yıl aradan sonra Gençlik ve Spor Bakanlığının 550.Bin TL bütçe ayırarak ilçemize yeni sunni çim futbol sahası yapılacaktır. İlçemize ve gençlerimize hayırlı olsun.    

 
 
Otlukbelican.com  

Bu haber 2331 defa okunmutur.

SPOR

KUPA OTLUKBELİ ŞAMPİYONU AĞAMÇAĞAM

KUPA OTLUKBELİ ŞAMPİYONU AĞAMÇAĞAM İSTANBUL'DA İLK KEZ DÜZENLENEN FUTBOL TURNUVASININ ŞAMPİYONU BELLİ OLDU

İSTANBUL'DA KUPA OTLUKBELİ

İSTANBUL'DA KUPA OTLUKBELİ FUTBOLUN BİRLEŞTİRİCİ RUHU İSTANBUL'DA Kİ OTLUKBELİLİLERİ BULUŞTURDU.
BİZDE ADET BÖYLEDİR18 Mayıs 2019
Untitled Document

ANKET

Kaç Yaşındasınız ?Tüm Anketler

REKLAM

Untitled Document

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

İLAN ve DUYURULAR

 
Otlukbelican.com 
Sitemize daha kolay ve çabuk ulaşmak için bilgisayarınızdaki  SIK KULLANILANLAR bölümüne eklemeyi unutmayınız.
Otlukbelican.com
 

REKLAMLAR

Untitled Document
   
Otlukbelican.com Otlukbeli Haber Portalı
bilgi@otlukbelican.com

Görsel Tasarım: B-G Media©2010